You are here
Home > Podróże > Power Canvas: Chcielibyśmy zbijać piątki na całym świecie z osobami ubranymi w nasze radosne produkty

Power Canvas: Chcielibyśmy zbijać piątki na całym świecie z osobami ubranymi w nasze radosne produkty

Czwórka przyjaciół połączyła siły i razem stworzyła własny biznes – radosne ubrania dla aktywnych. Power Canvas to wysokiej jakości, oddychające, oryginalne koszulki, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Ich motto brzmi: togetherisbetter. Zapraszają wszystkich do tworzenie wspólnej społeczności i podróży! Dajcie się porwać i poznajcie historię tych wyjątkowych ludzi!

Wasze motto brzmi: #togetherisbetter. Opowiedzcie jak się poznaliście? Kim jesteście?
Wszystko zaczęło się od wspólnych treningów biegowych Kamila i Tomka, którzy ze względu na zdrową rywalizację sportową postanowili połączyć siły również w biznesie. Z czasem dołączył do zespołu drugi Tomek rozkręcając nasz dział produkcji i tak spółka obrała swój pierwotny kształt producenta odzieży sportowej. Po krótkim czasie spółka uzyskała czwartego wspólnika w postaci funduszu inwestycyjnego, który przydzielił do spółki swojego doradcę Macieja w celu akceleracji rozwoju. Maciej zakochał się w spółce i zrezygnował ze współpracy z funduszem na rzecz stania się piątym wspólnikiem w naszej spółce. Spółka posiada dwie marki, Runspiration czyli personalizowane ubrania biegowe dla drużyn i biegów masowych oraz Power Canvas czyli radosne ubrania dla aktywnych. Obecnie firma zatrudnia 23 osoby. Za motto wszystkich naszych wszystkich działań obraliśmy: #togetherisbetter gdyż przede wszystkim jesteśmy osobami aktywnymi sportowo, podróżniczo, etc. Większość z nas uprawia regularnie sport i pozostaje w ruchu, owocuje to zdrowymi relacjami w naszej grupie, bo wiemy jak ważne jest dla nas pojęcie “drużyna”. Ta idea to ucieleśnienie naszego podejścia do wszystkiego co robimy, bo robimy to w myśl idei od sportowców dla sportowców.
Pamiętacie w którym dokładnie momencie powstał pomysł na Power Canvas?
Power Canvas jest drugim owocem wydanym przez naszą spółkę. Pomysł przyszedł nam z obserwacji rynku. Obecnie ubrania dla aktywnych ludzi są nudne, czarne, szare, czerwone, zielone z wielkim logo producenta na piersi. Wszystko przylatuje z Azji. Postanowiliśmy to zmienić ze względu na posiadane możliwości. Porozmawialiśmy z naszymi przyjaciółmi i przyjaciółmi naszych przyjaciół co chcieliby nosić w czasie uprawianych przez siebie aktywności i pyk! Tak powstał Power Canvas! Radosne ubrania dla aktywnych 🙂
Swoje koszulki testujecie podczas podróży. Jakie wnioski wyciągnęliście podczas kolejnych wypraw? Czy zmieniał się pierwotny skład, wygląd koszulek?
Nasze ubrania testujemy wręcz wszędzie gdzie się da! Dojeżdżamy w nich do pracy rowerem, biegamy, jeździmy na longboardach, zabieramy na siłownie i crossfit, rozciągamy na jodze, tańczymy, jeździmy konno, szusujemy na nartach, podróżujemy, pływamy oraz chodzimy w nich na imprezy i koncerty. Dobre jakościowo, oddychające ubrania które mają tak przyjemne wzornictwo to coś czego nie spotyka się codziennie i zapewnia wyróżnienie w mono kolorowym tłumie. Nasze produkty żyją własnym życiem, nieustanna praca naszego działu badań i rozwoju oraz wsparcie ambasadorów rozwija je z sezonu na sezon. Ciężko przykładową koszulkę termoaktywną wymyślić na nowo, to co robimy to rozwój detali. To coś co nadaje naszym produktom unikalnej wartości. Zakładając ją na siebie czujesz, że wiele jej aspektów jest dopracowanych przez więcej niż jedną osobę. Na owoce naszej pracy patrzymy z dumą.Co Was inspiruje przy projektowaniu koszulek?
Wszystko! Mamy bardzo unikalne możliwości produkcyjne. Wręcz nieograniczone pole do popisu. Dlatego, wychodząc z założenia, że możemy się mylić i nie powinniśmy projektować jedynie dla nas, do pracy nad naszymi produktami oraz ich wzorami angażujemy ambasadorów oraz naszych klientów. To co nazywamy naszą kolekcją jest dosłownie “nasze”. Działamy na płaszczyźnie projektowania społecznościowego. Power Canvas opiera się o społeczność którą współtworzy. Widzieliście naszego instagrama? (www.instagram.com/powercanvascom) wszystkie zdjęcia nadesłane są przez naszych ambasadorów i klientów. Z dumą robimy to razem ponieważ #togetherisbetter
Czy to możliwe, aby połączyć biznes, przyjaźń i pasję?
Jak widać – tak! Dzięki naszej spółce nie tylko zarabiamy na życie. Przede wszystkim poznajemy nowych ludzi i wspólnie tworzymy coś fajnego. Wiele osób wpada do nas osobiście odebrać zamówienie – oprowadzamy go po naszej manufakturze, poznaje każdego w biurze, pije z nami kawę i zostaje przyjacielem Power Canvas.
Zachęcacie do wspólnego podróżowania… jak to widzicie?
W każdej podróży uwieczniamy nasze szczęśliwe momenty na fotografiach oraz dzielimy się ze sobą wspomnieniami i radami z wypraw. Zachęcamy każdego do dołączenia! Zdjęcia można wysyłać na specjalnego maila photo@powercanvas.com. Jeszcze raz zachęcam do zajrzenia na naszego instagrama. Chętnie też organizujemy wspólne wyjazdy, więc jeśli tylko ktoś ma ciekawą propozycję podróży to pakujemy plecaki i jesteśmy gotowi!
Co planujecie? O czym marzycie?
Dość niedawno nastąpiła premiera Power Canvas po prawie dwóch latach pracy w zamknięciu, ale planów i marzeń mamy bardzo dużo. Chcielibyśmy zbijać piątki na całym świecie z osobami ubranymi w nasze radosne produkty. Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem kolekcji dziecięcej oraz poszerzeniem oferty o nowe autorskie produkty.

UWAGA, UWAGA! WIEMY, ŻE WŚRÓD WAS JEST WIELU AKTYWNYCH I RADOSNYCH CZYTELNIKÓW! SPECJALNIE Z MYŚLĄ O WAS, RAZEM Z POWER CANVAS, PRZYGOTOWALIŚMY KOD RABATOWY NA WSZYSTKIE KOSZULKI! PO WPISANIU W KOSZYK ZAKUPOWY: E-INSPIRACJA OTRZYMACIE AŻ 30 PROCENT RABATU! :))

Similar Articles

Dodaj komentarz

Top